КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Відзначаємо Всесвітній день поезії

21 березня 2024 року до відзначення Всесвітнього дня поезії у КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа" , відбулася творча зустріч дітлахів з Інною КУРИЛО – сучасною дитячою письменницею та казкотерапевтом.
На захід зібралися учні початкових і середніх класів КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа" Під час зустрічі було і живе спілкування з письменницею, і презентації нових книг, читання автором найцікавіших уривків з власних творів. Діти із захопленням слухали розповіді письменниці, дивилися мультфілм до книги "Песик і Кексик" і з неменшим задоволенням задавали питання та отримували на них відповіді. Усі бажаючі мали змогу придбати книгу автора та взяти автограф у письменниці.


Зустріч пройшла у дуже теплій атмосфері. А після заходу діти, які ще не були знайомі з творчістю письменниці, взяли книги для читання, що подарувала Інна Браніславівна. Адже головною метою подібного роду заходу є не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці та естетична насолода від спілкування з автором, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості.
Сподіваємось, що зустрічі з Інною КУРИЛО залишать в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA