КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Випуск 2024 року

Випускний день у школі відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті.

 

Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу дванадцять в щоденнику. Як же це все чудово! За роки навчання всі подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірня сукня та завиті локони перетворили її на принцесу. Ну, а хлопчиська, тепер вони, як ніколи готові здійснювати гідні подвиги. І ось нарешті до КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа" прийшов той довгоочікуваний день про який мріє кожен школяр – випускний. Це свято має запам’ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуваний випускний.
Гортаючи календар, день за днем, випускники з хвилюванням чекають цієї довгоочікуваної дати випускного дня.

Ніхто з нас не уявляє собі випускний вечір без квітів. Їх дарують вчителям і своїм чарівним супутницям, ними прикрашають зал.

Всі випускники дивляться на все, що навколо відбувається, вже дорослими очима. Вони вже не ті хлопчики та дівчатка, які колись йшли в перший клас, не знаючи чого їм чекати. Це вже цілком дорослі люди, які готові розвиватися та іти по життю. Але цей день вони будуть згадувати як один з перших кроків у доросле життя.

Випускний день у школі запам’ятовується на все життя, і відзначився він яскраво і різноманітно.
 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA