КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Вишиванка -український оберігВишиванка - український оберіг 


  Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. 
  16 травня 2019 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна ЗОШІ І-ІІ ступенів» кожен охочий долучився до відзначення Всесвітнього дня вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української народної вишивки.   На території школи провели флешмоб «Вишиванка - український оберіг». Діти та вихователі одягнені у вишиті сорочки створили справжню різнокольорову, веселкову квітку-вишиванку – прекрасний український оберіг.  
  Учні молодших і старших класів створили живий ланцюг вишиванок взявшись за руки вздовж красивої паркової доріжки. 
  Проведення таких заходів продемонструвало, що вихованці школи відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA