КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Я обираю мир!

Я обираю МИР!

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.З нагоди Дня миру у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» пройшли тематичні заходи. У школі проведена шкільна лінійка «Нам потрібне мирне небо!», зокрема, на шкільному подвір’ї учні 1-10 класів прийняли участь у флешмобі «Україна за мир!», адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави.


Також учні школи приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили паперові долоньки жовтого та блакитного кольорів, як символи миру та духовного розвитку нації та прикріпили до плакату «Голуб миру України». Діти висловлювали прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Протягом дня був проведений конкурс малюнків «Я за мир в Україні» та акція «Я обираю МИР». Учні разом з вихователями зробили буклети написали свої побажання та створили інформаційну розкладку, де закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA