КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

З вогнем не жартуй

З вогнем не жартуй 

      У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. З метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання у дітей розуміння тяжких наслідків при порушеннях правил пожежної безпеки у період з 5 по 9 лютого 2018 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» пройшов Тиждень протипожежної безпеки на тему: «З вогнем не жартуй».  


      В рамках тижня для учнів 1-11 класів було проведено цілий ряд пізнавальних заходів. Учні 1-4 класів стали учасниками цікавого заняття «Знай правила протипожежної безпеки». Разом із вихователями молодші школярі розгадували загадки, вивчали прислів’я та приказки на протипожежну тематику, за допомогою малюнків пригадали та вивчили правила протипожежної безпеки. Також був організований і проведений конкурс дитячого малюнку на тему: «Пожежна безпека очима дітей» для учнів 2-10-х класів. 

 

      Тиждень протипожежної безпеки закінчився театралізованою виставою «Небезпечний вогник», де казкові герої ще раз нагадали дітям про правила безпечної поведінки з вогнем, а юні пожежники врятували хатку лисички від вогню. 


      Заходи, які відбувалися протягом тижня, допомогли дітям отримати знання про те, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків.


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA