КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Вихователі та їх вихованці

"Процес виховання, полягає у єдності духовного життя вихователя і вихованців -
у єдності їхніх ідеалів, намагань, інтересів, думок, переживань". 
В.О.Сухомлинський

Вихователь молодшої школи Бондар Ольга Іванівна - спостережлива, вимоглива та об'єктивна. Її мета - виховати і поставити дітей групи на твердий шлях успіху.Вихователь молодшої школи Пожар Оксана Олексіївна - молода, вчиться і вчить своїх вихованців правильно поводитися і спілкуватися з однолітками і дорослими.Вихователь молодшої коли  Савчук Оксана Станіславівна- намагається виховати своїх учнів чесними, порядними та щирими людьми, бо такою є й сама.

Рассохіна Людмила Михайлівна і Гольонко Світлана Іванівна - вихователі молодшої школи. Вчать своїх вихованців бути добрими, чуйними, дружніми, вірити у себе, тому що самі володіють такими якостями.

Козел Валентина Андріївна -  вихователь молодшої школи,  вимоглива, спокійна, вчить вихованців жити чесно, справедливо, об'єктивно  оцінювати свої вчинки.

Вихователь молодшої школи Курушина Людмила Петрівна- відповідальна, шанована дітьми, виховує дітей щохвилини, знаходить радість у спілкуванні з ними, підтримує їх інтереси.

Вихователь  Харитонова Оксана Андріївна  - вихователь основної школи, вона емоційно насичена, дає дітям простір для уяви і творчості.Педько Людмила Григорівна - вихователь основної школи.Поєднує строгість з добротою, у неї завжди є час провести з дітьми цікаві виховні справи до різних свят.Салантій Людмила Віталіївна - вихователь 6А - 6Б класу. Спокійна, вона ніколи не підвищує голосу, але її тихе зауваження викликає сором і відчуття провини.

Лихова Тетяна Анатоліївна - вихователь  основної школи. Завжди допоможе у важкій ситуації, дасть пораду, підтримає, дозволить своєму вихованцю відчути себе впевненим.

Калашник Зінаїда Олександрівна - вихователь основної школи. Строга, але водночас справедлива і доброзичлива, наповнює душі своїх вихованців цінними моральними якостями.Педько Людмила Григорівна - вихователь основної школи.Поєднує строгість з добротою, у неї завжди є час провести з дітьми цікаві виховні справи до різних свят.

Сотниченко Тетяна Анатоліївна
, вихователь молодшої школи - вона не просто любить дітей, а проживає з ними їх маленькі історії.
 


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA