https://vinter.kiev.ua/ua/events/pamyat_pro_afgan__shana_vonamnternatsona/?print=1

Пам'ять про Афган і шана воїнам-інтернаціоналістам будуть вічними / Події тижня


Чверть віку тому - 15 лютого 1989 року  - завершено вивід так званого обмеженого контингенту радянських військ з території Демократичної Республіки Афганістан, який було розпочато 15 травня 1989 року.

Про це все йшлося напередодні та в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав на виховних бесідах та урочистих заходах, які відбулися в школі. Так, вшанували воїнів-афганців 15 лютого учні 8-10 класів з вихователем Харитоновою О.А. ЇЇ вихованці з хвилювання у серці та гордістю за своїх земляків читали спогади про війну в чужій державі та бесмертний подвиг радянських воїнів.

Того ж дня діти поклали квіти до до пам'ятника воїнам-"афганцям" та вшанували пам'ять про загиблих в Афганістані хвилиною мовчання. 

 
© 2025