КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Бібліотека і музей завжди відкриті для дітей


Бібліотека і музей завжди відкриті для дітей 

 У народі кажуть, що той, хто не знає та не поважає минулого, – не має майбутнього. І справді, саме в славетному минулому попередніх поколінь написані найважливіші сторінки життя нашого народу. 
 Під час проведення Тижня дитячої та юнацької книги 2 квітня 2019 року учні КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» завітали до Васильківського народного краєзнавчого музею.  З історичною, національною й культурною спадщиною тисячолітнього міста дітей ознайомила науковий співробітник музею Т.М. Залізна. 
 Після пізнавальної екскурсії до музею дітей запросили до читальної зали міської дитячої бібліотеки, де влаштували для школярів незабутню подорож у світ казки. До Міжнародного дня дитячої книги, що відзначається 2 квітня, в день народження найулюбленішого казкаря усіх часів і народів Ганса Крістіана Андерсена, завідувач бібліотеки для дітей міської ЦБС О.М. Дерев’янко та бібліотекар нашої школи Бабенко Т.В. провели літературну годину, під час якої розповіли про життя і творчість всесвітньовідомого данського письменника, чиї твори перекладені майже всіма мовами світу й стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних вистав тощо. 
 Захід викликав бажання вивчати історію рідного краю, любити і читати книги. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA